Ультразвукове дослідження є одним з методів функціональної діагностики. Воно максимально поєднує у собі безпеку та інформативність.

Показання до УЗД органів черевної порожнини:

  • Практично всі больові відчуття у верхніх відділах живота.
  • Відчуття важкості у правому підребер'ї.
  • Гіркота у роті, відчуття «розпирання» після їжі, при підвищенному газоутворенні.
  • Напади гострого болю у правому підребер'ї чи напади оперезаного болю.
  • А також у якості профілактичного огляду з метою виключення будь-якої патології.

Дуже важливо як пацієнт підготувався до УЗД черевної порожнини, оскільки неправильна підготовка може вплинути на якість отримуваного зображення і, в кінцевому рахунку, на результати всього дослідження.

Виконавши неважкі рекомендації з підготовки до УЗД черевної порожнини, Ви значно покращите якість дослідження.

Як підготуватися до УЗД

За 1-2 дні до проведення дослідження виключіть з раціону харчування продукти, що викликають вздуття (чорний хліб, бобові, свіжі овочі, фрукти, молоко, соки, газовані напої), легко повечеряйте перед дослідженням, не пізніше 19.00 і вранці не снідавши, прийдіть до лікаря. Якщо у вас немає можливості пройти обстеження вранці, з'їжте легкий сніданок (наприклад, несолодкий чай), за 6-8 годин до обстеження. Перед УЗД черевної порожнини небажано палити, оскільки це може привести до скорочення жовчного міхура і тим самим вплинути на результати дослідження. Кожному нашому пацієнту ми гарантуємо уважне ставлення і дослідження на самому високому рівні.

Показання до УЗД щитовидної залози (симптоми):

  • Наявність об'ємного утворення у передніх відділах шиї.
  • Скарги хворого на задуху, безпричинний кашель, підвищену збудливість та нервозність, пітливість, часте серцебиття, загальна слабкість.
  • Пальповані утворення щитовидної залози.
  • Контроль за ефективністю лікування, що проводиться при захворюванні щитовидної залози
  • Підозра на рецидив захворювання (рак, вузловий зоб) щитовидної залози.

УЗД органів малого тазу у жінок

Для дослідження через черевну стінку (абдомінальним датчиком) приходьте із повним сечовим міхуром, пртягом 3-4 годин не випорожнюйте його або за 2 години до дослідження випийте не менше 1 літру негазованої рідини.

УЗД щитовидної залози, суглобів, м'яких тканин, нейросонографія, периферійних лімфовузлів

Не потребує підготовки.

УЗД сечового міхура та простати

Проводиться при повному сечовому міхурі. Якщо ви за 3-4 години до проведення дослідження випорожнили сечовий міхур, вам варто за 2 години до проведення дослідження випити не менше 1 літра негазованої рідини.

УЗД молочних залоз

Проводиться у першу фазу (з 7 по 10 день) менструального циклу. УЗД молочних залоз є цінним діагностичним доповненням до мамографії.


 

 mce_src=

 mce_src=

 mce_src=