Сімейний лікар

Сімейні лікарі існують у всьому світі: у Геманії їх називають домашніми, у Великобританії – лікарями загальної практики, в Канаді, США – сімейними. Сімейний лікар – звичайне поняття для західних країн і відносно нове для України. Це лікар, який отримав спеціальну підготовку і який має більш високий рівень кваліфікації. Це лікар, до якого Ви можете звертатися з приводу будь-якої медичної проблеми будь-кого з членів Вашої родини, незалежно від статі та віку.

Сімейний лікар може:

Самостійно діагностувати та лікувати у відповідності до сучасних стандартів до 80% захворювань, які стали первинною причиною звернення пацієнта до клініки. Іншими словами, 4-ьом з 5-ти пацієнтів не знадобляться будь-які інші спеціалісти.

До практики сімейного лікаря входить: діагностика стану шкіри та волосся, гострота зору, плоскостопість, профілактичний огляд молочних залоз, прихована депресія, часті простудні захворювання, стан вен на ногах, зайва вага, підвищений артеріальний тиск та інші питання. Сімейні лікарі не можуть заміняти спеціалістів вузької спеціальності, вони надають лише первинну допомогу та здійснюють діагностику. Сімейний лікарь збирає всю наявну щодо патології інформацію, оцінює її актуальність, передбачає фактори ризику та розроблює індивідуальну тактику лікування і стратегію поведінки.

Сімейний лікар клініки «ДіваМед» - це спеціаліст, який не просто відповідає перерахованим вище вимогам, але й володіє декількома додатковими терапевтичними методиками. Пріорітетні напрями практичної діяльності: терапія, загальна практика, сімейна медицина.

Сімейний лікар знає всю Вашу родину, матеріальні та побутові умови її життя, хронічні й спадкові захворювання. Зараз всі члени Вашої родини можуть пройти огляд та лікуватися в одному місці – у медичному центрі «ДіваМед»». Такий лікар займається не лише лікуванням конкретної хвороби пацієнта, але й визначає умови та причини її виникнення, виявляє супутні захворювання, відвертає можливі ускладнення, велику увагу приділяє профілактиці.

Сімейний лікар візьме на себе турботу про Ваше здоров'я і здоров'я Вашої родини, гарантуючи індивідуальний підхід, уважне та дбайливе ставлення до кожного пацієнта.

Сімейний лікар забезпечить проведення необхідних досліджень та консультацій в ЦЖЗ "ДіваМед", а потім призначить комплексне лікування, наглядаючи за станом пацієнта в період розвитку гострих і хронічних захворювань. Сімейний лікар організує негайну чи планову госпіталізацію до стаціонару, здійснить консультації по телефону,  випише рецепти й допоможе у придбанні необхідних ліків.


 

 mce_src=

 mce_src=

 mce_src=